Otevírací doba: 8:00 - 15:00
Tel.: 554 650 149
Prodejci
Chcete zakoupit krytinu a nevíte kde? Kontaktujte některého z našich prodejců.
EVROmat
Adresa:
Tovární 1932/30; 400 01 Ústí nad Labem
Telefon:
+420 475 601 484
Prodejny:
Město:
Ústí nad Labem
Adresa:
Tovární 35
E-mail:
usti@evromat.cz
Telefon:
475601484
Město:
Karlovy Vary - Sadov
Adresa:
Lesov 3
Telefon:
724555857
Město:
Libchavy
Adresa:
Horní Libchavy 219
Telefon:
465582321
Město:
Libice nad Cidlinou
Adresa:
Opolanská 486
Telefon:
724555863
Město:
Lipník nad Bečvou
Adresa:
Loučská 503/31
Telefon:
724648560
Město:
Litoměřice
Adresa:
Mlékojedská 1901/5
Telefon:
724648565
Město:
Louny
Adresa:
Dobroměřice ul. 5.května 534
Telefon:
724555871
Město:
Opatovice nad Labem
Adresa:
Ke Hřišti 409
Telefon:
724555862
Město:
Ostrava
Adresa:
U řeky 2043/1
Telefon:
724555833
Město:
Provodov - Šonov
Adresa:
Provodov č.p. 107
Telefon:
724555801
Město:
Rumburk
Adresa:
Šluknovská 178/49
Telefon:
412331566
Město:
Šumperk
Adresa:
Žerotínova 87
Telefon:
724555816
OBB stavební materiály, spol. s r.o.
Adresa:
Frýdecká 793; 720 00 Ostrava - Hrabová
Telefon:
+420 777 920 315
Prodejny:
Město:
Brno Přízřenice
Adresa:
Vídeňská 125
E-mail:
brno@obb.cz
Telefon:
777920022
Město:
České Budějovice
Adresa:
Jivno 43
Telefon:
777920139
Město:
Hradec Králové
Adresa:
Dřevařská 522
E-mail:
hradec@obb.cz
Telefon:
777920020
Město:
Olomouc Neředín
Adresa:
Pevnůstka XV
E-mail:
olomouc@obb.cz
Telefon:
777920305
Město:
Opava
Adresa:
Těšínská 1509/64
E-mail:
opava@obb.cz
Telefon:
777922450
Město:
Ostrava Hrabová
Adresa:
Frýdecká 793
E-mail:
ostrava@obb.cz
Telefon:
596733531
Město:
Plzeň
Adresa:
U Seřadiště 223
E-mail:
plzen@obb.cz
Telefon:
777920338
Město:
Praha
Adresa:
Ptice 107
E-mail:
ptice@obb.cz
Telefon:
770145433
Město:
Brandýs nad Labem
Adresa:
Martinovská 328
E-mail:
praha@obb.cz
Telefon:
770145437
Pospíchal s.r.o.
Adresa:
Jarní 22; Jablonec nad Nisou
Telefon:
+420 483 310 880
Prodejny:
Město:
Liberec 6
Adresa:
Dr. Milady Horákové 133
Telefon:
777750742
Město:
Jablonec nad Nisou
Adresa:
Podhorská 128a
Telefon:
777850468
Město:
Smržovka
Adresa:
Hlavní č.911
Telefon:
777750736
Město:
Smržovka
Adresa:
Malostranská č.4
Telefon:
602179029
Město:
Kojetice u Prahy
Adresa:
Ke Kněžihorce 244
Telefon:
777850470
Město:
Přerov
Adresa:
Polní ulice
Telefon:
777850471
Město:
Česká Třebová
Adresa:
Podbranká 253
Telefon:
777850464
Město:
Náchod
Adresa:
Kladská 69
Telefon:
777850473
Město:
Úpice
Adresa:
Zákopanka 1125
Telefon:
777750731
100% recyklované střešní tašky s tradičním designem